Description
Hercules Rund XXL frøautomat – sortlakkert metall
Gi hagens fugler et samlingspunkt med god plass og rikelig tilgang på mat. Hercules XXL fuglemater er en romslig og slitesterk fôrautomat som gjør det enkelt å tiltrekke seg et variert fugleliv – rett utenfor vinduet ditt.
Den ekstra store kapasiteten betyr færre påfyllinger og mer tid til å nyte fuglene. Flere sitteplasser gjør at mange fugler kan spise samtidig, noe som gjør denne perfekt for både små og travle hager. Automaten er tilpasset et bredt spekter av frøtyper, slik at du kan tiltrekke deg ulike arter gjennom hele sesongen.
Den solide konstruksjonen i sortlakkert metall tåler vær og vind, og gir lang levetid selv under nordiske forhold. Med en praktisk åpning i toppen er den enkel å fylle på, og opphengswiren gjør plasseringen fleksibel – enten i tre, på krok eller stativ.
Egenskaper:
-
Passer til solsikkefrø, villfuglblandinger, hirse, hampfrø og melorm
-
Stor åpning for enkel påfylling
-
Robust og værbestandig metallkonstruksjon
-
Opphengswire (30 cm) for enkel montering
-
Flere sitteplasser for samtidig mating
Mål:
-
Høyde: 45 cm
-
Diameter topp/bunn: 23,5 cm
-
Diameter rør: 16,5 cm
Hercules XXL fuglemater er både praktisk og dekorativ – en solid løsning for deg som vil skape liv, aktivitet og naturopplevelser i hagen året rundt.











